Hakkımızda

ALBA Mekanik Yapı San. Ve Tic. A.Ş.

2014 yılında sektörde edindiğimiz 12 yıllık profesyonel tecrübemizi aktarmak için amatör bir heyecan ile ALBA Mekanik Yapı San. Ve Tic. A.Ş. ‘yi kurduk. Firmamız “kendisini müşterilerinin yerine koyarak düşünmek” ilkesini kılavuz almıştır. Bu ilke, ekibimizin yetişmesinde, verdiğimiz hizmetin kalitesinde sürekliliği sağlayacaktır.

Teknik anlamda, gelişmeleri anlık olarak takip edebilmek için harcadığımız çaba tüm çalışanlarımızın, işimizin, iş ortaklarımızın ve sonuçta ortaya çıkan projenin tüm bileşenlerine olumlu etki yaratmaya devam etmektedir.

Tüm ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte büyük bir aile olmanın bilincinde, yaşadığımız çevreyi koruyarak daha nitelikli projelerde yer almak hedefimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz.

Yıllar boyu, bireysel işlerimizden, endüstriyel tesislere, sosyal yapılardan toplu konutlara kadar içinde yer aldığımız tüm projelerin sorunsuz yaşadığını görmek en büyük gururumuz olacatır.

 • Vizyonumuz

  Çalıştığımız  tüm alanlarda; çevreci ve insan odaklı olarak dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirecek, takip edilen bir firma olmak.
  Tüm faaliyetlerimizin temelinde müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyeti esastır.
  Rekabette önde olmak için çok çalışmak; standartlara bağlı, aktif ve hızlı hareket etmek, tüm uygulamalarda ilk olmak,
  Yatırımları  ve ilkeli kadroları  ile; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan, hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmektir.

 • Misyonumuz

  Müşterimizin talep ve ihtiyaçlarını; uygulanabilir, verimli ve ekonomik projeler ile sağlamaktır. Temel değerler olarak, teknolojinin imkânlarını kullanmak, çevreye duyarlı olmak, ülkemizin enerji kaynaklarını öncelikle kullanmayı hedefleyerek ekonomik bağımsızlık ve zenginliğimizin oluşmasına katkıda bulunmak. Müşterilerimizin konforlu iş ve yaşam mekânlarında, yaşam kalitesinin yükselmesine katkı sağlamak;

  Müşterilerimize her konuda güven vermek, projelerimizi uygularken ve sonrasında ilişkilerimizi dostluğa dönüştürmek, kuruma bağlı personel ve müşteriler oluşturarak büyüme ve gelişmemizi yaşam biçimi haline dönüştürmektir.

  Amacımız mekanik tesisat sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerin ulusal, bölgesel ve ekonomik gerçeğine uygun, kalite ve güvenlikten tavizsiz, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi sürekli kılmaktır. İş arkadaşlarımızla, karşılıklı güven ve dostluğa dayalı bir ortamda, ortak hedeflerimize birlikte ulaşmak için çalışmaktır

Bayiliklerimiz