Hakkımızda

Alba Mekanik

Biz Kimiz?

Mart 2015 yılında 15 yıllık tecrübemize dayanarak kurduğumuz firmamız;

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Toz Toplama, Sıhhi Tesisat Bireysel, Merkezi Çözümle ve Fabrika Mekaniği için Projelere özel çözümler ile hizmet vermektedir.

Firmamız proje departmanı bünyesindeki Makina Mühendisleri ile Villa, Otel, Apartman, Spor Salonları, Cafeler, Restaurantlar, Fabrika İdari Bina, Fabrika Üretim bölümü gibi alanlarda uygulama projelerini çizerek Mekanik taahhütlerini gerçekleştirmekte sorunsuz ve çalışır durumda teslim etmektedir.

Çevre duyarlılığını maliyet unsuru olarak değil, rekabetçi kurumsal yapısının ayrılmaz bir parçası olarak gören ALBA; çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alarak, üstün teknolojik niteliklere sahip, kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

Müşterileri grubuna her zaman güncel, mimari tasarıma uygun, müşteri ihtiyaçlarına kalıcı değerler yaratacak doğru çözümler sunan ALBA; bu duyarlılığı paylaşan ve kendi alanlarında standartları olan şirketler ile proje ortaklıkları yapmaktadır.

15 yıllık tecrübemize dayanarak firmamızı kurduk.

Değerlerimiz

‘’Her şey insan ve insanca bir yaşam için’’ anlayışından hareketle hizmet politikamızı ilk önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Buradan hareketle değerlerimizi;

  • Sektörel deneyim, bilgi ve yeteneklerimiz ile akılcı çözümler üretmek,
  • Minimum bütçeyle maksimum verim sağlayan cihazları tercih etmek,
  • İhtiyaç dahilinde mekanik alandaki tüm taleplere karşılık verebilmek,
  • Doğaya karşı gerçekleşen tahribatı çevre dostu sistemleri tercih ederek en aza indirgeyebilmek,
  • Mevcut müşterilerimizin vakit, nakit ve iş kaybı yaşamaması için planlı ve programlı bir çalışma prensibini benimsemek 

olarak ifade edebiliriz.

Vizyonumuz

Sektörel bilgi ve deneyimlerimiz ışığında mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap eden akılcı, ekonomik ve faydalı çözümler üretmek, iş ahlakımızın temel ilkesini oluşturmaktadır. Kendi alanında profesyonel ekip ve ekipmanlarımız sayesinde gerçekleştirdiğimiz her bir projede şeffaf bir hizmet anlayışıyla hareket ederek, %100 memnuniyeti deneyimlemiş müşteri portföyüne sahip olmak ve  endüstriyel yatırımlarda ki birikimimizi ve marka gücümüzü ulusal boyuta taşımak birincil gayemizi ifade etmektedir.

Misyonumuz

Modern yaşantının en temel ihtiyaçlarından biri olan klimatizasyon hizmetine olan talebi teknolojinin ve bilimsel bilginin nimetlerinden faydalanarak karşılamak ve çevreyle uyumlu duyarlı çözümler üretmek misyonumuzun temel düşüncesine hizmet etmektedir.

Kalite ve çevre politikalarımızla; her türlü mekanik ve endüstriyel yatırımlarda inovatif çözümler üreten, yatırımlara değer katan, enerji verimliliğine önem veren ve yetkin kadromuzla kalıcı değerler yaratan bir şirketiz.

Kalite Politikamız

İlk kurulumunu ve işletimini gerçekleştirdiğimiz cihazların enerji tasarrufu ve yüksek verim sağlamasını önemseyerek, mekana ve koşullara en uygun sistemleri hedefliyoruz. Böylece;

  • Teknolojideki gelişmelere ve yeniliklere uygun olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek,
  • Kalite bilincini taşıyan, güleryüzlü yönetim anlayışı ile etkin, verimli ve güvenilir hizmetler sunmak,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için ‘’Kalite Yönetim Sistemi’’ şartlarına uymak,
  • Sürekli eğitim ile kalite bilinci ve ekip anlayışını pekiştirmek kalite politikamızın ana unsurlarını meydana getirmektedir.