Sıhhi Tesisat Sistemi

Sıhhi tesisat sistemi inşa edilen herhangi bir yapının olmazsa olmaz bileşenlerinden biridir. Mekanik tesisat ve diğer yapı özellikleri ile birlikte yaşanabilir bir ortam sayılabilmesi için, sıhhi tesisat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Su, insanların temel ihtiyaç maddelerinden biridir. İçme suyu ve kullanım suyu belirli bir kaynaktan borular vasıtasıyla evlere taşınır. Lavabolar, klozetler, su küvetleri, çeşmeler ya da giderler sıhhi tesisatı oluşturan başlıca elemanları ifade eder. 

İnsanların konfor alanlarını yaratmada ve hayat standartlarını yükseltmede hayati önem taşıyan sıhhi tesisat hizmeti, enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda da karşımıza çıkmaktadır. Kullanılabilir su rezervinin gün geçtikçe kritik seviyelere gerilemesi sonucu hane başı su tüketimi, sıhhi tesisatta yapılan iyileştirme, bakım ve onarım uygulamaları ile azaltılmaktadır. 

Sıhhi tesisat hizmeti ile hanede kullanılacak su temini, ısıtılması, birimler arası dolaşımı ve cihazlarda sirküle edilecek miktarın belirlenmesi gibi tüm montajlar gerçekleştirilmektedir. Eve taşınan suyun temiz biçimde kullanılmasını ve kullanıldıktan sonra kirlenen suyun çevreye zarar vermeden ilgili atık merkezine ulaştırılmasını sağlayan sıhhi tesisat hizmeti, Alba Mekanik güvencesiyle hizmetinizdedir.

Hızlı Teklif Al!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.