Yangın Tesisat Sistemi

İnsanların can ve mal kaybı yaşamasına sebep olan yangınlar en önemli afetlerin başında gelir. Ülkemizde ve diğer dünya ülkelerinde meydana gelen yangınlar, her gün milyonlarca dolarlık ekonomik zarar ve binlerce insanın hayatını kaybetmesiyle sonuçlanmaktadır. Bu kayıpların önüne geçmek için Yangın Tesisat Sistemleri mevcut ve potansiyel yangın riskine karşı geliştirilmiş hayati ekipman ve aparatları ifade eder.

Yangınlar hayatımızın bir parçası olduğu kadar gerekli tedbirler alındığı taktirde ekonomik ve hayati kaybın minimize edilebildiği afet türlerinden biridir. Duman ve alev algılayıcı hassas sensörler ile yangının gerçekleşeceği bölgedeki insanlar ikaz edilerek, yaşanacak kayıpların önüne geçilebilir. Bunun yanı sıra çoktan gerçekleşmiş olan yangın için geliştirilen yangın söndürme ve müdahale aparatları ile meydana gelen yangının tamamen veya kısmen engellenmesi de sağlanmaktadır. 

Yangın tesisat sistemleri profesyonel ekipmanlar ve saha ekipleri aracılığıyla sunulan bir hizmeti ifade eder. Yerleşkenin (apartman, kafe, atölye veya ofis gibi) fiziksel koşulları göz önünde bulundurularak konumlandırma, kurulum, işletim ve satış sonrası destek ile Alba Mekanik müşteri memnuniyetini önceleyen bir anlayışta hizmet vermektedir.

Hızlı Teklif Al!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.